Súťaž o najlepšie povzbudzujúcu obec

Po minuloročnom víťazstve Veľkých Teriakoviec vyhlasujeme aj tento rok súťaž o najlepšie povzbudzujúcu obec na trase pretekov Teatro Okolo Malohontu.

Cyklistické preteky sú šport, ktorý prechádza divákom priamo popod oknami. Trasa pretekov Teatro Okolo Malohontu prechádza cez 14 obcí a 2 mestá v regióne. Zúčastňujú sa ich mnohí cyklisti z celého Slovenska a okolitých štátov. Náš región sa snažíme prezentovať prostredníctvom pretekov v čo najlepšom svetle a každá obec nám v tom môže pomôcť.

Povzbudzovať môžete hlasivkami, transparentmi, pomocou hudobných nástrojov, v kostýmoch alebo krojoch.. Fantázii sa naozaj medze nekladú a čím viac ľudí sa zapojí, tým bude zážitok intenzívnejší. Každá obec sa bude hodnotiť ako celok. Originalita, entuziazmus a zanechaný dojem na pretekároch sú veľmi dôležité.

Súťaž sa bude vyhodnocovať hlasovaním poroty, ktorá bude zložená z organizátorov v sprievodných vozidlách a všetkých pretekárov, ktorí sa zúčastnia pretekov a v cieli odovzdajú svoj hlas. Preto je dôležité povzbudzovať každého rovnako, to znamená čo najviac. Prvé tri obce s najväčším počtom hlasov získajú diplom ktorý bude doručený na ich obecný úrad. Najlepšie povzbudzujúca obec okrem toho získa aj veľké možstvo piva ktoré do súťaže venovala spoločnosť Birell. Mená najlepších obcí zverejníme na našej facebook stránke.

Časy prejazdov cyklistického pelotónu nájdete tu prípadne na našom plagáte.

Do súťaže sa môžu zapojiť všetky obce na trase a tiež mestská časť Rimavskej Soboty Vyšná Pokoradz, ktorú v rámci súťaže považujeme za samostatnú obec. Mesto Rimavská Sobota so štartom a cieľom pretekov nebude pochopiteľne do súťaže zaradené. Kompletný zoznam obcí za ktoré sa bude dať hlasovať:

Veľké Teriakovce, Vrbovce, Hrachovo, Kociha, Rimavské Zalužany, Rimavská Baňa, Lehota nad Rimavicou, Kokava nad Rimavicou, Klenovec, Hnúšťa, Rovné, Potok, Hrušovo, Lukovištia, Horné Zahorany, Vyšná Pokoradz

Plagát 2018