Zmeny v registrácii v roku 2020

Náš slogan znie: Najkrajšie preteky sú na jeseň. Veríme, že o ne tento rok neprídeme. V súčastnosti sú športové podujatia pozastavené ale my na pretekoch pracujeme v plnom nasadení. Robíme všetko pre to, aby sa konali na rovnakej úrovni, ako ste u nás zvyknutí. Od dnešného dňa s radosťou spúšťame registráciu.

Štartovný poplatok je tento rok 20,- EUR bez ohľadu na termín prihlásenia. Avšak účastnícky dar, ktorý odprezentujeme neskôr dostane len prvých 100 registrovaných pretekárov. Registrovať sa na preteky môžete bez obáv z prípadného zrušenia podujatia. Ak by sa situácia zmenila a preteky by sa nemohli uskutočniť, všetkým pretekárom vrátime štartovné v plnej výške na účet z ktorého sme dostali platbu. V prípade, že sa pretekov nezúčastníte aj keď sa budú konať, platí rovnako ako v minulosti, že sa štartovné nevracia ani neprenáša na búdúci rok.

Ďalšou zmenou je zobrazovanie prihlásených pretekárov. V zoznam sa zobrazia len pretekári, ktorí majú štartovné vyplatené. Bez toho nie je regitrácia kompletná a nedá sa považovať za prihlásenie na preteky. Pokyny na úhradú štartovného dostanete na email po vyplnení registračného formulára. Na úhradu máte neobmedzené množstvo času.

Žiaľ, zrušili sme platbu kartou. Štartovný poplatok sa dá zaplatiť len prevodom na účet. Tento krok sme museli zaviesť z dôvodu prípadného vrátenia štartovného ak by sa preteky nekonali. Pri platbe kartou to bez poplatku nejde.

Neosvedčil sa nám ani výber obedu z dvoch možností, pretože aj napriek žiadostiam o vegetariánsky obed si túto možnosť minulý rok zvolilo minimum pretekárov. Ak by mal niekto tento rok záujem o bezmäsitú stravu po pretekoch, nech nám aspoň v týždennom predstihu napíše email a pokúsime sa mu vyhovieť.

Plánujeme ešte aj väčšie či menšie novinky na ktoré sa môžete určite tešiť ale o tom až neskôť.

Veríme, že sa vidíme 13. septembra na Hlavnom námestí v Rimavskej Sobote už po siedmykrát.