Vylepšenia pre rok 2019

Našou prioritou je nepoľaviť z úrovne a zabezpečenia pretekov a každoročne udržiavať rovnako vysoký stupeň, prípadne posunúť ich ešte trochu vyššie. Aj tento rok sme preto pripravili pár noviniek.

Trasa pretekov sa nám osvedčila a bude bez zmien. Štartovný poplatok sa nemení a zostáva naďalej vo výške 15,- EUR do konca marca. Malá zmena nastala pri poplatku 19,- EUR, ktorý platí po novom len do konca augusta. Posledný štvrtok pred pretekmi sa končí zvýhodnené štartovné v sume 22,- EUR. V deň pretekov je suma nezmenená, a to 25,- EUR.

Sme vďační všetkým, ktorí sa na preteky tešia a registrujú sa v predstihu. Dávajú nám vedieť, že s ich účasťou môžeme počítať. Preto by sme sa radi odvďačili prvým 20 registrovaným cyklistom. Okrem účastníckeho daru, ktorý dostane každý pretekár (predstavíme ho neskôr), dostanú vo svojom štartovacom balíčku aj ponožky Teatro Okolo Malohontu. Upozorňujeme, že registrácia je kompletná len po zaplatení štartovného poplatku.

Na základe žiadostí od pretekárov bude možnosť výberu obedu medzi mäsitým a vegetariánskym jedlom. Vybrať si môžete každoročné kuracie mäso s ryžou alebo po novom aj cestoviny. Jedlo si vyberiete vo formulári počas registrácie na preteky. Pretekári, ktorí sa budú registrovať v deň pretekov na výber už mať nebudú a všetci dostanú mäsité jedlo.

Chodiť na cestné preteky s partiou kamarátov je jedna z najlepších vecí na podobných akciách. Tak prečo sa nezapojiť do súťaže tímov? Tento rok sme pre väčšiu motiváciu vypísali finančné odmeny pre tri najlepšie tímy. Spôsob hodnotenia tímovej súťaže sa nemení a zapojiť sa môžu minimálne 4-členné družstvá. Dbajte preto na správne vyplnený názov tímu pri registrácii.

Vidíme sa na jeseň v Rimavskej Sobote!